Logo

Wykład z Podstaw Programowania dla studentów I roku obu kierunków odbywa się w czwartki w godz. 8:25 - 9:55 w sali 306 GG.

Zajęcia laboratoryjne rozpoczną się od drugiego tygodnia zajęć, tj. od 2 marca 2019 r. Przydział do grup laboratoryjnych zostanie ogłoszony ok. 27 lutego na stronie https://labkomp.fizyka.pw.edu.pl
Chęć zamian pomiędzy grupami należy zgłaszać wyłącznie do Kierownika Laboratorium Komputerowego, dr. inż. Waldemara Bajdeckiego, w pierwszym tygodniu po ogłoszeniu przydziałów do grup.

Osoby silnie zmotywowane do nauki programowania oraz nieposiadające zaległości z I semestru zachęcamy do zapisywania się do grupy zaawansowanej poprzez formularz on-line:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=nCJQO3jNiEWbz5e3Yp4vD5GTSFBxa5hPop8Ed60WUENUOUFEUkxIMFZFQllWN0czUzdETVBESE1NSy4u

 Zapisy on-line trwają do 24 lutego 2020 r. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Nie jest również wymagana wcześniejsza znajomość programowania, lecz bardzo silna motywacja do wytężonej pracy oraz odrobina talentu programistycznego.

Prowadzący przedmiot Podstawy programowania
dr inż. Tomasz Pietrzak