Logo

Uprzejmie informujemy, że do 16 marca 2020 r., do godz. 15.00 Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej prowadzi nabór wniosków w Programie stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa – studia I stopnia i studia jednolite magisterskie oraz w Programie stypendialnym dla Polonii im. gen. Władysława Andersa – studia II stopnia.

Stypendyści Programu stypendialnego dla Polonii, którzy aktualnie są studentami studiów I stopnia oraz planują rozpocząć studia II stopnia od roku akademickiego 2020/2021 ze stypendium Dyrektora NAWA, muszą złożyć wniosek aplikacyjny w aktualnie trwającym naborze na studia II stopnia.

Więcej informacji o programach stypendialnych, regulaminy oraz ogłoszenia o ich uruchomieniu są dostępne na stronie  internetowej NAWA https://nawa.gov.pl/nawa/aktualnosci/kandydaci-na-studia-w-polsce-siegnijcie-po-stypendium-im-gen-andersa.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Zespołem ds. Programu Stypendialnego dla Polonii, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z wyrazami szacunku,

Magdalena Kachnowicz